Байдену дали під самий ленд-ліз

Сенат США одноголосно ухвалив закон, який дозволяє президенту Джо Байдену використовувати програму ленд-лізу, яку востаннє задіювали під час Другої Світової війни, для прискорення відправки військової техніки та інших поставок в Україну на тлі російського вторгнення.

Документ прискорить передання в Україну важливого військового обладнання та інших критичних поставок за рахунок скорочення бюрократичної тяганини.

Я просто нагадаю, що Петро Порошенко про необхідність ленд-лізу для України заговорив ще з початку російського вторгнення. Тобто, ще тоді, коли Зеленський вимагав від НАТО закрити небо над Україною (чого зробити неможливо технічно без оголошення НАТО війни Росії), а потім звинувачував НАТО в смертях українців — після того як кілька місяців просторікував що НАТО підриває економіку України своїми попередженнями про загрозу війни.

Незважаючи на це, в кінці березня про ленд-ліз заговорив уже голова Офису президента Андрій Єрмак. І от — конгрес США прийняв відповідний закон.

Пишу про це, бо Мосейчук по телевізору про все це не скаже. А телеканали «Прямий», «5-й» та «Еспрессо» державний Концерн РРТ вимкнув з ефіру. У тому числі — аби не згадували хто першим просив про ленд-ліз.


Опубликовано

в

от

Метки: